Program

22/8 21:00

PORK PIE

(Kino Stalin x CZECHKiwis) >
CZECHKiwis v Praze: Setkání a promítání filmu Pork Pie

Nalaďte se na novozélandskou vlnu a přijďte se seznámit s typickým kiwi humorem. CZECHKiwis ve spolupráci se Stalin Containall vám přináší projekci novozélandského filmu Pork Pie (2017). Začátek projekce je od 21:30 a film bude uveden v originálním anglickém znění s českými titulky.

Před projekcí pořádáme neformální setkání, takže máte tak možnost seznámit se s dalšími cestovateli nebo se nás zeptat na cokoliv k vaší cestě na Zéland.

Snímek Pork Pie sleduje eskapády trojice vyděděnců, cestujících napříč Novým Zélandem ve žlutém Mini Cooperu. Pronásledováni sborem policistů i senzacechtivými novináři, tito tři hrdinové se snaží brojit proti konformitě a nalézt své ztracené lásky. Film začíná v okamžiku, kdy Jon kvůli své expřítelkyni uteče z vlastní svatby. Poté je však málem sražen Lukovým žlutým (a také kradeným) Mini Copperem, ujíždějícím skupině pomstychtivých kriminálníků. V restauraci potkávají třetího – dívku Keiru - a společně zakládají "Blondini Gang". Policie pronásleduje trojici hrdinů po celém Novém Zélandě. Díky Keiře a sociálním médiím vystupují jako zapálení ochránci práv zvířat. A Jon? Ten stále doufá, že se k němu jeho expřítelkyně vrátí v momentě, kdy dorazí do města Invercargill.

trailer: https://www.youtube.com/watch?v=kvaQj94xmM4

23/8 20:00

MAZHAR/RIKI BORO/HIVER (IT)

(Stalin Night Shift x Hedone) >
Friday night shift w/

Mazhar

Riki Boro

HIVER (IT) - (Curle recs. / Deep labs)

24/8 20:00

TASYA/NEVINNOST/FABIEN SANS

(Stalin x Lovely) >
Lovely is turning one year and what a wild ride that was! From the very first intimate gathering at Zahrádka to a sweaty Lovely Swim, from a sold-out Shortparis gig to a curatorial month at Holešovická Šachta - it was a pleasure to re-imagine what forms Lovely can take. But in the end it was you who came and made it Lovely over and over again and for that we can't be grateful enough ♥️

Now, exactly one year later, we finally have the opportunity to go back to the roots. Throughout those intense 12 months we managed to run into a lot of amazing experiences and, most importantly, amazing people, both as DJs and promoters. So we're happy to celebrate our birthday in the place that inspired us to start and we invite you all to celebrate with us. Because you are Lovely

25/8 18:00

DJ KUBA SOULCHECK

(Stalin Siesta / food Salt'n'Pepa) >

Dj Kuba Soulcheck - respektovaný dj pražské klubové scény, zahraje na nedělní siestě, funky, groove, house...

https://www.mixcloud.com/kubasoulcheck/luxury-bar-mix-001/

https://www.mixcloud.com/discover/dj-kuba-soulcheck/

-----------------------------------------------------

Na Stalin se vrací Salt'n'Pepa Foodtruck !

28/8 20:00

ALDENTE/BOLS

(Stalin Stage x Radio Wave…) >
Poslední srpnovou středu zabere pódium pod kyvadlem pořad Startér - Radio Wave a s ním dva hudební benjamíni, BoLs a aldente.

BoLs je rapper a skvělý producent, který aspiruje na post české mutace Tylera The Creatora. "Miluju hudbu, co je in your face," říkal ve Startéru kluk, který míchá češtinu s angličtinou v každé větě, vyrostl na Squarepusherovi a ve svých videoklipech se buhvíproč rád nechává šikanovat. Jeho songy trpí teenagerským ADHD a znějí jako když Pejsek s Kočičkou vařili dort, kterej se ale nějakou zvláštní náhodou hrozně povedl.

O zpěvákovi a pokojovém producentovi aldente toho zas tolik nevíme, ale jeho song Who Will Bite Your Soul nás hryže na duši už dost dlouho. aldente je parťák vycházející popové naděje, Štěpána Urbana, a sám si doma píše další romanťárny, které bychom klidně nasázeli do playlistů všech obchoďáků s oblečením. A to je poklona! Trochu rnb, trochu akustiky, hodně srdíčka.

29/8 21:00

UNDERGROUND COMEDY

(Stand up Show) >
Vstup: co hodíte do klobouku :)
-----------------------------------------------
Budeme si utahovat přímo pod kyvadlem! Humory bez skrupulí, tvrdé vtípky, balanc na hraně - to jsme my a naše stand-up show. Přijďte, dejte si drink a svezte se s námi na vlně nekorektní srandy :))
30/8 20:00

N BUG/SKAPH/INFLUENCE COLLEKTIVE

(Stalin x Shotgun festival) >
Pátek na Stalinu tentokrát v režii severočeského uskupení pořádající festival Shotgun [jehož návštěvu vřele doporučujeme] . Za gramofony se vystřídají klucí z N BUG (Ixo+Kletis). Liberecký selektor Skaph nebo Influence Collektive.

Lístky za současnou cenu už jen do konce května Via GoOut : https://bit.ly/2U7Agqw

Sebou bereme lístky na Shotgun Festival 2K19 za 400,- A také přivezeme merch, moc se tešíme ♥

------------------------------------------------------------------------------------------

Friday at Stalin is now directed by northern czech group which stands behind Shotgun festival (which is highly recomended for visiting) Guys from N BUG (Ixo + Kletis), great selector from Liberec Skaph and Influence Collektive is going to be switching behind the decks.

Tickets for actual price availabel till the end of May Via GoOut : https://bit.ly/2U7Agqw.

31/8 20:00

ESCHER FUCKER

(PAL BOMBY ALL NIGHT LONG) >
Escher Fucker night

###############################################
PAL BOMBY ALL NIGHT LONG WITH ESCHER FUCKER
###############################################

Dead Pigeon Dub + Escher Fucker [SlashDashBackSlash]
---------------------------------------------------------
"(ne)legendární těžko zařaditelné uskupení spojí síly svého dubového setu s analogovým VJingem Escher Fucker. Dead Pigeon Dub lze rozhodně považovat za jeden z dobře skrytých klenotů pražské experimentální scény."

http://escherfucker.eu/
https://sdbs.cz/roster/dead-pigeon/

https://youtu.be/8aYTypvU6xo

Teapot [Punctum, Altershapes]
------------------------------------------
https://www.mixcloud.com/_teapot_/
https://iamteapot.wtf

jrzn [Kolektiv, Inocenc]
--------------------------------
https://soundcloud.com/jrzn
https://soundcloud.com/inocenc
https://k-o-l-e-k-t-i-v.github.io

6/9 20:00

TRIS KAYO (UK)/LOIC DENIRO(FR)

(Stalin Nite Shift x Sub…) >
Doraž na SUB TROPICAL SOUNDS

Tris Kayo (UK) ostrovní funky vibe, světem protřelý zdomácnělý dj, co hrál na Worldwide festivalu Gillese Petersona nebo v legendárním londýnským klubu Plastic people.

https://soundcloud.com/triskayo
--------------------------------------------------------------

Loic DeNiro (FR) hudební sběratel a selecta z Toulouse, který žil a vydával hudbu v Londýně více než patnáct let, než se vydal do České republiky.

https://www.facebook.com/LoicDeNiro/